Tingimused / KKK

Kauba ostmine ja tingimused

Kauba ostmine ja tingimused.

Ostmine meie epoest on lihtne, valite sobiva toote ja lisate ta ostukorvi. Kui kõik valitu on ostukorvis, siis saab asuda ostu vormistamise juurde, vajutades ostukorvis linki "Vormista ost". Kui Te olete kindel, et teist korda lähemal ajal uut ostu sooritada ei soovi, on võimalik valida võimalus ost sooritada külalisena, sel juhul kasutajakontot ei tehta ja kõik kontkatandmed tuleb võimaliku järgmise ostu puhul uuesti sisestada. Registreerumisel tuleb kontkaktandmeid sisestada vaid üks kord ja epood salvestab need ning uue ostu sooritades on ostu vormistamine palju kiirem.
Tarneviise pakume hetkel 3:
1.Eesti Postiga saatmine (saatmise maksumus tuleneb esemete kogukaalust ja võib olla erinevate ostude puhul erinev) Hetkel saadame vaid tähitult.
2.Smartpost, ärge unustage Smartposti valides märkuste alla kirjutamast smartposti automaati, kuhu kaupa soovite, kuna hetkel seda automaatselt valida ei saa.
3.Post24, samuti on vaja postkontorit/automaati, kuhu kaup saata.

Kaup saadetakse välja 7 päeva jooksul, peale arve tasumist.
Kui arve on tasumata 10 päeva, alates ostuhetkest, siis ost annuleeritakse ja kaup läheb tagasi müüki. Samuti on võimalus ENNE ostu sooritamist kontakteeruda ja kokku leppida maksetähtaeg. Sel juhul 10 päeva reegel ei kehti.
    
KKK
KKK - Korduma kippuvad küsimused

K.Kui turvaline on osta Lossi Antiigi epoest?
V.Turvaline, meie ei lekita Teie isikuandmeid, ega muud Teiega seonduvat infot kolmandatele isikutele.

K.Otsin kindlat eset, aga selline puudub epoe valikus?
V.Alati on mõistlik email saata, asjade seis muutub pidevalt, samuti on nii mõnigi asi pidevalt restaureerimises või lihtsalt laos, ootamas väljapanemist. Samuti võib vajalik ese olla olemas Lossi Antiigi füüsilises poes.

K.Otsin mingi antiikse eseme osa, kuid see puudub epoe valikus?
V.Epood osade müümisega ei tegele, samas on võimalik, et meie laos on vajalik jupp siiski olemas, vaja oleks võimalikult detailset kirjelduts, mida täpselt vaja läheb. Kui võimalik, siis ka ülejäänud eseme pilt.

K.Soovin antiikset eset/kogu hinnata?
V.Et hinnata, peab eset/kogu üldreeglina nägema, pildi järgi on seda väga raske teha. Ka ei saa pildi pealt aru näiteks mündi või paberraha kvaliteedist.

K.Kas eseme hindamine on tasuline?
V.Ei, eseme hindamine on tasuta.

K.Kuidas eset hinnatakse?
V.Lossi Antiigil on olemas paljude asjade kohta ülemaailmselt tunnustatud kataloogid (markidel Michel, paberrahadel Krause, müntidel Krause, Conros + paljude riikide erikataloogid jne, täpne loetelu läheks päris pikaks), samuti oleme kursis muutustega eesti/maailmaturul.

K.Kas Lossi Antiik ostab ka kollektsioone?
V.Jah

K.Mida võiks üldse pakkuda müügiks?
V.Lossi Antiik ostab postkaarte (kaasa arvatud nõukogude aegseid ja päris uusi), münte, märke, medaleid, lauamedaleid, ordeneid, paberrahasid, portselani, klaasesemeid, merendusega seotud asju, kompasse, sekstante, kronomeetreid, laevakellasid, mööblit, ehteid, hõbedat, kulda, vaskesemeid, sepiseid, ikoone, raamatuid, pikksilmasid, binokleid, mikroskoope, taluesemeid, õllekappasid, kibusid, lähkreid, võitoose, ahinguid, postmarke, dokumente, obligatsioone, osatähti, aktsiaid, kujusid, maale, graafikat, akvarelle, seinakelli, uure, lauakelli, portsigareid, pudeleid, pitse, kohvimasinaid, kommipabereid, loteriipileteid, tikukarpe, laelampe, seinalampe, laualampe, petroolilampe, baromeetreid, termomeetreid jne, ühesõnaga pakkuda võib kõike, ka neid esemeid, mis nimekirjas puudu. Ostame valikuliselt ka uuemaid asju.